fotogalerie

akce 2011

Všechny naše akce se uskutečnily za podpory Královéhradeckého kraje

5.02.11Magor - I.M.Jirous - autorské čtení, vyprávění, beseda v hostinci U Pitašů.

19.02.11TRADIČNÍ VESNICKÁ ZABÍJAČKA S HARMONIKOU. Již od dopoledních hodin. Prodej výrobků.

04.03.11Promítání dokumentárního filmu Carola Harta - Pro příštích sedm generací. Film pojednává o hnutí 13 moudrých žen z různých kultur které cestují po světě a propagují mír a původní způsoby léčení. Po filmu bude následovat beseda Vladimíra Prachaře o životě kanadských Indiánů. Začátek akce v 18 hodin.

16.04.11Ivan Hlas, Olin Nejezchleba a skvělý kytarista Norbi Kovács. Společný koncert jako IVAN HLAS TRIO. Již jen samotná jména vypovídají o tom že to bude nevšední a vzácný zážitek. .

21.05.11Hope Addicts vychází z půvabu australského folku i evropského cítění hudby a doplňují ji vlastní originální emotivní instrumentací. Hope Addicts obsadili nedotčené hudební území někde mezi Nickem Cavem a Tindersticks. Vyhýbají se vsak tradiční rockové instrumentaci a hledají vlastní originální postupy. Hope Addicts žijí a tvoří v australském Melbourne. Na jejich čtvrtém evropském turné se zastaví i u nás. Před rokem se poprvé představili i v Česku a vystoupili na několika festivalech (Mikulov, Plzeň, Třebíč, Brno,Polička, Praha atd.) většinou po boku Už jsme doma či Syčáků.

28.05.11Indiánský Dětský Den . Plakát ke stažení zde.

16.07.11SONOFF MUSIC 2011. Další ročník hudebního open air festiválku. Vystoupí Dying Passion, YLO Africký slon, ECHT !, Die Art, Terra Ignota, Psí Vojáci a Trilobeat. Plakát ke stažení zde.

3.12.11TRADIČNÍ VESNICKÁ ZABÍJAČKA S HARMONIKOU. Již od dopoledních hodin. Prodej výrobků.

9.12.11Michal Prokop, Luboš Andršt, Jan Hrubý trio

29.12.11Vánoční koncert skupiny OBOROH v kostele svaté Markéty od 19.hodin..